среда, 29 септември 2021

Љубов и Секс

Експертите одговараат: Важен фактор без кој љубовната врска и(ли) бракот не можат да опстојат

Психологот Питер Петерсон којшто во Калифорнија го води Институтот за парови и кој цела своја кариера ја посветил во решавање на љубовните...
Радио Милева

Почитта и тагата по Марина ги спои лутите сопернички: Цеца и Карлеуша освен на суд, за прв пат се најдоа заедно на исто место (ФОТО)

Заминувањето на еден од најдобрите српски текстописци, односно нејзиното последно испраќање до вечното почивалиште ги обедини дури...
Радио Милева

Погребана Марина Туцаковиќ: Жељко Јоксимовиќ, Саша Матиќ, Оливер Мандиќ, Карлеуша, Цеца.. за последен пат се простија од големиот текстописец

Погребена е Марина Туцаковиќ, еден од најпознатите текстописци во регионот. Семејството и пријателите  од 12 часот започнаа да се собираат...
Радио Милева

И Оливер Мандиќ дојде да се прости од Марина: Беа четири години во врска, таа му ги напиша најубавите љубовни текстови и откако ракинаа, долго патеше по него! (ФОТО)

Оливер Мандиќ, некогаш неприкосновениот, контроверзен пејач на ЈУ естрадата,  пристигна на погребот на Марина Туцаковиќ, која денеска...
Радио Милева

Заради неа се скараа во реалното шоу „Задруга“: Оваа секс бомба годинава ќе се натпреварува во „Ѕвездите на Гранд“ (ФОТО)

Меѓу натпреварувачите во новата сезона на регионалното музичко талент шоу „Ѕвездите на Гранд“ е и атрактивната пејачка од Босна и...
Радио Милева

Ваков „бисер“ ретко се гледа и слуша на ТВ екраните: Презентерката на ТВ дневникот на РТС се избрука за сите пари (ВИДЕО)

Аргентинскиот фудбалски ас Лионел Меси конечно го постигна својот прв гол во дресот на ПСЖ, но киксот на водителката на нациналната...