вторник, 28 септември 2021

Љубов и Секс

Како да ја заведете жената што ви се допаѓа: Клучот за успех е во 2 работи што секој маж мора да ги научи

Мажите често знаат да се повлечат пред предизвикот на заведување Мажите се родени ловци, а психолозите тврдат дека флертувањето е најинтересната...
Радио Милева

Актерката Весна Пеќанац доживеала двојна несреќа: Ја удрил автомобил, има скршено пет ребра, а во болница и нашле и дека има Ковид! (ФОТО)

Актерката Весна Пеќанац, која е запаметена по улогите во филмовите „Чудо невидено“, „Убавината на порокот“, „Во името на народот“,...
Радио Милева

Лепа Брена подготвена да сведочи: Пејачката пристигна на судењето на Мирослав Илиќ и неговата бивша љубовница

Пејачката Лепа Брена пристигнала на судот да биде сведок на судењето на поранешната љубовница на Мирослав Илиќ и пејачо. Судењето е...
Радио Милева

Топалко првпат проговори за свадбата на неговата ќерка: „Венчавката не беше тајна, само организиравме интимна прослава“, а еве што вели за написите дека Хелена е бремена

Ќерката на Милан Топалковиќ Топалко, Хелена Топалко неодамна се омажи со бизнисменот Драган Алексиќ, поранешниот сопруг на водителката...
Радио Милева

Зетот за ќерка на Жељко Митровиќ – газдата на ТВ „Пинк“ е мултилијардер: Татко му е украинскиот крал на ураниумот (ФОТО)

Зетот на Жељко Митровиќ, свршеникот на нивната постара наследничка Кристина, е Украинецот Илија, кој е еден од најмладите милијардери...
Радио Милева

Двете фолкерки во „ајвар дуел“: Сани Гроздановска и Стојне Николова вкрстија вредни раце за да покажат која подобро и побрзо лупи пипер (ВИДЕО)

Ајварот е омиленето традиционално македонско јадење и белег на есента, а посебно кога е пресно подготвен. Колку само добро мириса, а...
Радио Милева

Ким Кардашијан сподели фотографија од тинејџерските години, па ги замоли нејзините ќерки да не бидат како неа

Ким Кардашијан сподели фотографии кога била тинејџерка, па ги замолила ќерките да не бидат како неа. Во емотивна објава на Инстаграм...
Радио Милева

Кија Коцкар ја поткачи Луна Ѓогани: „Ако сакаш да ја зачуваш интимата зошто објавуваш фотографии од ќерка ти?“

Луна Ѓогани и Марко Миjковиќ ги известија фановите и медиумите дека ќе ги тужат сите што објавуваат нецензурирани фотографии од нивната...