понеделник, 27 септември 2021

Радио Милева

Ја меркаше Станија од задница до брадавици, додека девојка му ја држеше за рака: Матеја своето го стиснал, ама и туѓото го сака! (ВИДЕО)

На распеаните  учесници во „Задруга 5“ вчеравечер, недела 26-ти септември 2021 за момент им се придружи и Станија Добројевиќ, која дојде...
Радио Милева

Наследникот на Шабан Шаулиќ се разведе од сопругата поради 15 години помладата учесничка во „Ѕвездите на Гранд“

Емир Хабибовиќ (37), кого покојниот пејач Шабан Шаулиќ го сметаше за негов музички наследник, се разведе од втората сопруга поради петнаесетгодишната...
Радио Милева

Наташа Шавија таман ја подзаборавија, старлетата се појави со нова професија од која сподели разголена фотосесија (ФОТО)

Новопечената  модна дизајнерка, манекенка, старлета и некогашна учесничка во реалните шоуа, суперсексапилната Наташа Шавија таман...
Радио Милева

Бившата задругарка на плејстејшн партија во еротска долна облека или на партија „игри за возрасни“ во постела? (ФОТО)

Поранешната ријалити учесничка во „Задруга“ Ања Тодоровиќ познато е дека сака да се фотографира во слободни и разголени изданија. Така...
Радио Милева

Дарко Лазиќ е во нова неволја: Пејачот сподели бизарна фотографија со која не е свесен дека „си игра со животот“ (ФОТО)

Дарко Лазиќ повторно е во неволја поради водачот на навивачката група Принципи обвинет за најтешките злосторства, Вељко Беливук, попознат...