четврток, 23 септември 2021

Промотер

Роберт Билбилов не победи на „Макфест 2021“, ама затоа има песна што ќе остане – „Луда си на мирен начин“ (ВИДЕО)

Роберт Билбилов веднаш по завршувањето на „Макфест 2021“ го промовираше видеото за  песната со која учествуваше на годинешниов фестивал...
Живот и Стил

Тест кој го открива вашето тајно оружје: Она што прво ќе го здогледате ќе ви покаже со што ги фасцинирате другите луѓе

Секој од нас има нешто на што другите му се восхитуваат и што го прави омилен во општеството Секој од нас има особина што го прави омилен...
Радио Милева

Горан Бреговиќ ја раскажа најлудата ноќ мината во кафеана во неговиот живот: „Типот се појави по гаќи, извади пиштол и почна да пука“

„Една вечер ми се  јави покојниот Џеј и ми рече дека екипата од неговиот Дорќол оди во кафеана на забава и дека сакаат да одам со нив....
Радио Милева

Учествуваше во „Survivor“, се бореше со вишокот на килограми, а денес изгледа непрепознатливо (фото)

Пејачката Мартина Врбос од Хрватска, ги освои симпатиите на целиот регион со нејзиното учество во „Survivor“ во 2012 година, а по некое време...
Радио Милева

Маца – Дискреција со „валкани“детали од снимањето филмови за возрасни во Дубаи: „Црнците ме полне а како бабура“! (ФОТО)

Босанската старлета и актерка во филмови за возрасни Сенада Нуркиќ, попозната како Маца Дискреција и се претстави на јавноста пред...
Радио Милева

Ким Кардашијан за реклама на својата нова колекција долна облека ги соблече Меган Фокс и Кортни Кардашијан: Топлес фотосесија на црнокосите убавици (ФОТО)

По доделувањето на MTV  наградите, Ким Кардашијан одлучи да го искористи пријателството со Меган Фокс и Кортни Кардашијан и да направи...
Радио Милева

Свекрвата на Александра Пријовиќ со емотивна порака и честиташе роденден на снаата и конечно покажа во какви се односи

Александра Пријовиќ вчера (22.09.2021) го прослави својот 26ти роденден, а веќе неколку години важи за една од најпопуларните пејачки. Сопругата...
Радио Милева

Жика – „Шареница“ бившата жена на врата го дочекала со тупаница: Ја затекнал дома со љубовникот, па изел ќотек уште пред да влезе во ходникот

Жика Николиќ, водителот на популарната „Жикина шареница“, зборуваше зошто луѓето се заситуваат од врските и браковите, па стапуваат...
Радио Милева

Лас Вегас пријателска дружба или американска интима: Кија Коцкар „во шема“ со Војин Ражнатовиќ, синот на Аркан? (ФОТО)

Пејачката Кристина Кија Коцкар моментално ужива за сите пари во Лас Вегас, од каде што се огласи, а во нејзино друштво беше никој друг...