сабота, 18 септември 2021

Радио Милева

Сања – „Барбика“ како по навика… разголена покажа доволно, за секое машко чедо да биде задоволно од глетката кон фолкерката! (ФОТО+ВИДЕО)

Откако ја „запали“ јавноста со својата последна песна „Ковид и Секс“ од која стиховите од типот: „Дај вакцинирај ме, не игнорирај...
Радио Милева

Тешко дека ќе ја препознате Ана Николиќ на фотографија од нејзините почетоци во кариерата (фото)

Пејачката Ана Николиќ ја започна својата кариера во 2000-та, а тогаш доста често изненадуваше со своите стилски изданија. Ана и тогаш сакаше...
Радио Милева

Љубов пред камери: Ова е сопругот на Јелена Јованова, а за својата сакана вели – „Знаете и чувствувате кога сте ја нашле вистинската жена“

Нашата позната актерка Јелена Јованова која моментално е актуелна по улогата на Јелена од Драчево во серијата „Преспав“, веќе три...