четврток, 16 септември 2021

Љубов и Секс

Мажот роден во овој хороскопски знак се смета за најдобар сопруг: Ги обожува своите сопруга и деца и сè ќе даде за нив

Експертите во областа на астрологијата веруваат дека положбата на планетите и хороскопскиот знак имаат големо влијание врз карактерот...
Радио Милева

По она што Теа Стошевска го покажа, се вртеше половина плажа: Цицлестата „Гранд кокона“ ги собра машките погледи и во Барселона (ФОТО+ВИДЕО)

Летото е при крај. Остануваат само уште неколку дена до крајот на најжешката сезона во годината, па атрактивната пејачка, учесничка...
Радио Милева

Станува подобар заводник од Дејвид Бекам? Бруклин Бекам објави видео на кое сочно се бакнува со партнерката (видео)

Бруклин ужива во љубовта со актерката, продуцентка и бизнисменката Никол Пелц, а се повеќе се шпекулира дека овој млад пар ќе стапне...
Радио Милева

Анѓела – Вештица се почувствува многу лошо и побара помош преку социјалните мрежи: „Јас сум во многу тешка состојба“ (ФОТО)

Старлетата Анѓела Вештица се пожали дека се чувствува многу лошо и дека и треба помош. Имено, Анѓела на Инстаграм објави порака која...
Радио Милева

Стави крај на шпекулациите: Немажената сестра од Родиќ откри дали е во врска со синот на Злата Петровиќ

Наташа Родиќ, немажната  сестра Родиќ, е многу активна на социјалната мрежа Инстаграм, каде сега одговараше на прашања на своите следбеници. Таа...
Радио Милева

Милица Павловиќ го одбила Милош Биковиќ… за улога: „Повеќе би се согласила да играм чистачка која му ги брише чевлите и само молчи, отколку она што ми го понуди“

Милица Павловиќ вели дека малку недостасувало прватаактерска улога  да не и биде во серијата „Пејачка“, туку во филмот „Хотел Белград“! Секси...
Радио Милева

Јована Јоксимовиќ проговори за бракот со Жељко: „Знаевме што не чека, тоа не направи уште поблиски“

Јована Јоксимовиќ со години ужива во хармоничен брак со Жељко Јоксимовиќ, со кого има три деца. Како открива, таа секогаш ја наоѓа вистинската...
Радио Милева

Анастасија Ражнатовиќ го прокоментира учеството на Цеца во „Ѕвездите на Гранд“: „Треба малку да ја промени енергијата таму“

Поради турбулентниот живот на пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ, многумина коментираат дека може да се сними филм за се што доживеала,...