понеделник, 13 септември 2021

Радио Милева

Нивес Целзиус во проѕирно црно бикини покажа смело, дека е слатка ко колаче… по цело тело! (ФОТО)

Нивес Целзиус важи за една од најатрактивните јавни фаци во Хрватска, а како и не би, кога пејачката и актерка буквално секојдневно споделува...
Вистаграм

Тесните панталони се минато, овој модел сега е апсолутен хит: Прилегаат совршено и изгледаат неверојатно шик

Цело лето го поминавме облечени во фустани во сите можни должини, кроеви и бои. Високите температури не нѝ оставија премногу избор за...
Радио Милева

„Силиконите поголеми од главата“: Познатата манекенка со бујното деколте направи хаос на социјалните мрежи (фото)

Манекенката Сандра Обрадовиќ на својот Инстаграм објави неколку фотографии од плажа, а во прв план е нејзиното бујно деколте. Моделот...
Радио Милева

Ни родената мајка нема да ја препознае: Ким Кардашијан се појави во „талибански имиџ“, забулена од глава до петици (ФОТО)

Ким Кардашијан шокираше со чудна маска на лицето кога се појави на едно случување во Њујорк. Во хотелот Ritz Carlton“ таа се појави „забулена“...
Радио Милева

Мадона комплетно „ремонтирана“: Поп кралицата се појави на Ем-Ти-Ви наградите препородена од темелната „доработка“ (ФОТО)

Кралицата на поп музиката, Мадона (63), се појави на доделувањето на Ем-Ти-Ви наградите во, најблаго речено, шокантно издание. Променета...