петок, 10 септември 2021

Љубов и Секс

Никогаш ни не помислувајте дека можете да функционирате со него: 3 типа мажи со кои нема добра врска, среќа и брак

Постојат типови мажи со кои, едноставно, ниту една жена не може да функционира добро на долг рок … Научете како да ги препознаете! 1. НАРЦИС И...
Радио Милева

Пејачката има пари за скапи одмори, а нема за сметки за комуналии: Маја Шупут не плаќа струја и вода, па и се заканија со извршител (ФОТО)

Хрватската пејачка Маја Шупут повторно не ги платила сметките за комунални услуги, поради што нејзиното име се појави на огласната...
Радио Милева

Избор за „Мис на Задруга 5“: Александра, Анѓела, Станија… прошетаа во секси бикини, па со бујните облини, се’ живо околу себе распаметија (ВИДЕО)

На првиот избор за „Мис и мистер на „Задруга 5“ што се одржа вчеравечер, најжежок  впечаток оставија Станија Добројевиќ, Александра...
Радио Милева

Маријана Зоњиќ ноќта пред да влезе во „Задруга 5“ ја минала кај Аца Лукас: Старлетата и пејачот пееле, пиеле, се се*сале… а за малку не завршиле и во „тројка“ (ФОТО)

Учесничката во тукуштозапочнатата нова сезона на „Задруга 5“, старлетата  Маријана Зонјиќ изјави дека ноќта пред да влезе во реалното...
Радио Милева

Првпат заедно на јавен настан: Џенифер Лопез и Бен Афлек прегрнати пристигнаа на филмскиот фестивал во Венеција

Популарниот холивудски пар Џенифер Лопез и Бен Афлек со приватно такси допатувале на 78 издание на филмскиот фестивал во Венеција. Тие...
Радио Милева

Лепа Брена поднесе пријава: Ликот на пејачката искористен за рекламирање на производ кој таа не го користела

Пејачката Лепа Брена со соопштение на Инстаграм се огласи дека нејзиниот лик бил искористен за рекламирање на производ кој таа не го...
Радио Милева

Македонските јавни и естрадни личности сочувствуваат со семејствата погодени од трагедијата во Тетово: И тага и бес и горчина и очај… (ФОТО)

Страшната трагедија во модуларната ковид болница во Тетово, која во пожарот што ја зафати целосно изгоре, однесе 14 човечки животи, а...
Радио Милева

Ване Марковски со емотивeн статус за трагедијата во Тетово: „Потажна емисија сум немал во мојот живот, најтешко е да се зборува со грутка во грло“

Голема трагедија се случи на Денот на незавиност на Македонија (08.09.2021) во Тетово  кога пожар ја зафати и пеплоса до темел моделурната...