четврток, 9 септември 2021

Радио Милева

Радинела ја покажа на виделина својата интима: На Мис Бугарија и ѕирна „мачето“ од под мини фустанчето, откако убавицата се прошета без долна облека (ФОТО)

Мис Универзум за 2020 на Бугарија, и бившата Мис на Бугарија за 20219-та година, црнката Радинела Чушева  осамна со нова провокација. Поранешната...
Љубов и Секс

3 карактеристики кои секој маж треба да ги има за да биде вреден на љубовта: Една го прави вистински џентлмен!

Секоја жена има нешто што и е важно што избраниот од нејзиното срце поседува особини или особини на карактерот за да преживее со него...
Љубов и Секс

„Јаб-јум“ ќе ве распамети: Ова е една од најмоќните пози во сексот во која еднакво уживаат и мажите и жените

Сексот е добар начин за ослободување од стресот, а оваа поза се препорачува како посебно „делотворна“. „Јаб-јум“ може да биде изразено...
Радио Милева

И Ѓорѓе Давид го прокоментира доаѓањето на Цеца во „Ѕвездите на Гранд“: „Сакам да видам како и работи мозокот“

Светлана Цеца Ражнатовиќ е новиот член на жирито во „Ѕвездите на Гранд“ наместо Јелена Карлеуша. Рокерот Ѓорѓе Давид сега ја прокоментира...
Радио Милева

Станија и во „Задруга 5“ потврди дека е убавица со најубава задница: Танга шминкање и „жежок танц“ на двете секси старлети на масата за рулет (ВИДЕО)

Атрактивната ријалити ѕвезда Станија Добројевиќ важи за една од најубавите жени во регионот, а тоа го покажа и перед некоја вечер додека...
Радио Милева

Аца Лукас одговори на обвинувањата дека имал интимни односи со учесничката во „Задруга“: „И мене Мадона ме покани на “четворка“

Пред неколку дена учесничката во „Задруга“, Маријана Зонјиќ изјави дека фолкерот Аца Лукас ја поканил на тројка во неговиот стан, а...
Радио Милева

Додека Карлеуша им слави роденден на ќерките во Париз, Душко Тошиќ е пред нов предизвик: Фудбалерот се впушти во нов потфат (ФОТО)

Душко Тошиќ го пропушти роденденското патување на своите ќерки и не отиде во Париз со Јелена и девојките. Причината за оваа одлука нема...
Радио Милева

Ива Гргуриќ во мобилниот чува снимка за да ја потсетува како изгледа кога е „мртва пијана“: Старлетата „четвороношки“ се враќала дома

Ива Гргуриќ, поранешната победничка на реалното шоу „Задруга“, е во центарот на јавниот интерес поради наводите дека добила шут -карта...