понеделник, 6 септември 2021

Радио Милева

Нема кој не би ја платил таа цена, да ја гледа кога ќе замеша на сцена: Дара – Бубамара… „од нозе обара“ (ВИДЕО)

Дара – Бубамара вчеравечер, недела 05.09.2021 година имаше настап на еден познат сплав во српската престолнина пред многубројна публика....
Мегафон

Тамара Тодевска, Елена Велевска и ДНК се само дел од новите водители на естрадниот магазин „Бекстејџ“

Единствениот естраден магазин „Бекстејџ“ ја започнува новата 14-та сезона во која најавуваат многу новитети. Еден од новитетите е тоа...
Радио Милева

Од „Преживеан“ до „Задруга 5“, Станија во две сосема различни изданија: Еве колку чинат „пластичните промени“ на старлетата (ФОТО)

Станија Добројевиќ вчеравечер, недела, 5-ти септември 2021 год.  влезе во реалното шоу „Задруга 5“. Оние што паметат, се сеќаваат дека старлетатa...
Радио Милева

Тргна „Задруга 5“, падна и првата голотија: Викторија ја отвори сезоната на голи гради во најгледното ТВ ријалити (ВИДЕО)

Новата учесничка во најгледаното регионално ријалити „Задруга 5“, Викторија Митровиќ предизвика лавина реакции уште кога за првпат...
Радио Милева

Задругарот откри зошто лажел дека е брат на Дарко Лазиќ: „Така се договоривме, тоа е реклама и за него“

Давор Лазиќ пред да влезе во „Задруга 5“ откри дека е полубрат на Дарко Лазиќ, а тој ги демантираше овие пишувања тврдејќи дека нема...
Радио Милева

Викторија Бекам објави фотографија од голиот з*дник на Дејвид Бекам и настана хаос на социјалните мрежи (фото)

Викторија и Дејвид Бекам веќе со години важат за најскладен пар. И покрај професионалните активности тие се посветени еден на друг,...