сабота, 4 септември 2021

Радио Милева

Денес е една од најпознатите ѕвезди на „Гранд“, а вака изгледаше како дете – погодувате ли за кого станува збор?

За почеток, само ќе ви кажеме дека девојчето од фотографијата во жолто фустанче како поголема девојка учествуваше на музичккиот натпревар...
Радио Милева

Најзгодна риба на Инстаграм: На нејзините облини сите се „палат“, а од една објава заработува и по 28 000 долари

На „Инстаграм“ може да видиме разни профили со згодни девојки кои со задоволство ги покажуваат своите атрибути. Меѓутоа, една од нив...
Радио Милева

Ќерката на Миле Китиќ топлес ја покажа новата тетоважа: Нема да ви се верува кого истетовирала Елена? (ФОТО)

Елена Китиќ, ќерката на славната пејачка фолк двојка Марта Савиќ и Миле Китиќ е се’ поприсутна на социјалните мрежи, а со то и во медиумите...
Радио Милева

Копија на својата мајка: Ќерката на Неда Украден не е пејачка, но заработува колку нејзината мајка – еве со што се занимава и како изгледа

Пејачката Неда Украден најмногу време во последниот период поминува со семејството, особено со својата ќерка и внуците. Нејзината ќерка...