петок, 3 септември 2021

Радио Милева

Се зборуваше дека е во врска со хрватски готвач, а сега се огласи Јелена Розга и откри каков е нејзиниот љубовен статус

Хрватските медиуми со месеци пишуваат дека познатата пејачка Јелена Розга е во емотивна врска со познат хрватски готвач. По тој повод,...
Радио Милева

Кристина Поп е топ: Убавица на изглед со сексапил на „ѕверка“, пејачка со потенцијал за ѕвездена кариера (ФОТО+ВИДЕО)

Атрактивна, згодна, сексапилна, привлечна, пожелна… Со природни бујни атрибути, ги мами погледите на сите оние кои ќе се најдат во нејзина...
Радио Милева

Со јавно соопштение се огласи Јелена Карлеуша и откри зошто ги напушта „Ѕвездите на Гранд“ (фото)

Како бомба одекна веста дека Цеца Ражнатовиќ е новиот член на жирито на „Ѕвездите на Гранд“, наместо пејачката Јелена Карлеуша. Имено,...
Радио Милева

Од срамежливо момче до згоден фраер: Се соблече Мартинијан Кириловски и ги покажа затегнатите мускули (фото)

Мартинијан Кириловски на публиката стана уште попознат по неговото учество во регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“. Мартинијан...
Радио Милева

Ирена Спировска важи за една од најзгодните водителки, а сега проговори за пластичните операции: „Немам правено интервенции, немам вештачки исцртани веѓи, вештачки нокти, трепки“

Водителката Ирена Спировска важи за една од најзгодните водителки на нејзините години, а се тоа благодарение на нејзината физичка активност. Имено,...