петок, 3 септември 2021

Љубов и Секс

Колку и да било добро, овие работи никако не смеете да ги правите пред и после интимниот однос!

Можеби сте слушнале или прочитале дека е добра идеја да уринирате веднаш после сексот, за да ја намалите можноста за инфекција на уринарниот...
Мегафон

„Лига на шампиони“ на МРТ: Вие одлучете кој натпревар да го емитува јавниот сервис, Ливерпул-Милан или Интер-Реал Мадрид?

Македонската радио телевизија преку јавна анкета објавена во МРТ групата на Фејсбук, ги прашува гледачите кој натпревар од 1. коло од...
Радио Милева

Никогаш нема да поверувате по кого е крстена Северина: „Кој ти го тури Севе, тоа лично име?“ (ВИДЕО)

Северина во една своја прилика откри како го добила своето име по кое е препознатлива низ целиот регион. Имено таткото на Северина се...
Радио Милева

Новиот учесник во „Задруга 5“, Давор Лазиќ, тврди дека е полубрат на Дарко Лазиќ: Пејачот запрепастен, на мајка му и се слошило кога дознала!?

Новиот учесник во претстојната сезона на најгледаното ријалити во регионот,  „Задруга 5“, Давор Лазиќ, се претстави како полубрат на...
Радио Милева

Овие српски ѕвезди посетуваат психијатар: Штом им загусти во животот или се најдат во медиумски скандал, веднаш „трчаат“ на психотерапија

Животот на многу естрадни sвезди, иако изгледа дека живеат без проблеми, не е баш бајка. Поради брзото темпо на живот, изложеноста во...
Лице в Лице

Цеца се огласи по написите дека ќе биде дел од „Ѕвездите на Гранд“: „Ќе се трудам моето знаење да го имплементирам во ова натпреварување“

Јелена Карлеуша ги напушти „Ѕвездите на Гранд“, а на нејзино место доаѓа Светлана Цеца Ражнатовиќ. Карлеуша се огласи и истакна дека...
Радио Милева

Ами Џи „лета во облаци“: Огњен Амиџиќ во новата сезона не планира да влезе во студио… туку „да слета“ (ФОТО)

Актуелни и ексклузивни гости, луди игри и препознатливот хумор на Огњен Амиџиќ ве очекуваат во новата сезона на неговата авторска емисија...
Радио Милева

Кадар за инфаркт – кога Нивес Целзиус „фотка“, на мажите долниот притискот им скока над стотка: Упс, ми испаднаа ци*ките“ (ФОТО)

Хрватската нимфа, пејачка и актерка Нивес Целзиус е дефинитивно „жена за сите времиња“. Со сексапилот со кој зрачи многу попознати...