среда, 1 септември 2021

Радио Милева

Цеца отвори душа: „За ништо не се каам во животот, знам каде сум грешела и се трудам такви грешки веќе да не правам“

Популарната пејачка Цеца Ражнатовиќ зборуваше за теми за кои ретко зборува во јавноста. Фолк sвездата зборуваше за грижатаза себе и...
Радио Милева

Лепа Брена никогаш не успеа да се соочи со тагата: Татко ѝ почина на нејзиниот роденден, мајка и’ на денот на семејната прослава (ФОТО)

Лепа Брена потекнува од големо и хармонично семејство и тешко ја поднесе загубата на родителите, за кои беше многу приврзана. Таткото...
Радио Милева

Станија шокираше со чудна фотографија: Не е во прашање селфи после „жешка акција“, туку третман по „силиконски ремонт“ во приватна ординација (ФОТО)

Познатата старлета и ријалити ѕвезда Станија Добројевиќ ја шокираше јавноста со чудна фотографија. Таа на своите Инстаграм приказни...
Радио Милева

Роналдо се врати во Јунајтед, но неговата бивша сосетка од Торино раскажа како е да се живее во негова близина

Кристијано Роналдо ја започна оваа фудбалска сезона како член на Јувентус, но набргу се врати во Англија, во „својот“ Манчестер Јунајтед....
Радио Милева

Кортни Кардашијан ги скара бившиот соруг и поранешниот љубовник: Жешки пози со новото момче, за расчистување стари сметки меѓу љубовните соперници

Додека голем дел од јавноста е прилично изненаден од недоветното однесување на Кортни Кардашијан и нејзиното ново момче Тревис Баркер...
Радио Милева

Лепа Брена во бикини и во седмата деценија плени со сексапил: Долги нозе за танцување, а Бога ми и за… гледање (ФОТО)

Пејачката Лепа Брена се одмора во Црна Гора,од каде за своите фанови на Инстаграм сподели фотографии од летниот одмор и го покажа извајаното...
Радио Милева

Додека на „Бихаќка“ ги бркаа своите „градоначалници“ од партија, Јоци им ја плесна вистината в лице: „СДСМ се испогубија во сопствената иронија“!

Предизборната трка за локалните избори уште не почната добива сопствена драматика. И тоа во сопствените партии, а СДСМ во тоа предничи...
Радио Милева

Милена Антовска се соблече, па го покажа трудничкото стомаче: Водителката е секси трудница, како убавица од некоја најгледана турска сапуница (ФОТО)

Откако го прележа коронавирусот, ТВ водителката на Канал 5, атрактивната Милена Антовска Станковска објави дека повторно е бремена....