сабота, 28 август 2021

Радио Милева

Нејзините ќерки сме ги виделе, а вака изгледаат мајката и сестрата на пејачката Наташа Малинкова (фото)

Неодамна од содржините на Вистина.ком.мк можевте да погледнете и прочитате детали од приватноста на пејачката Наташа Малинкова, поточно...
Радио Милева

Уште еден одличен стајлинг на Ана Ивановиќ: Оваа боја е полн погодок, одлично ѝ прилега на секоја жена

Знаеме дека во модата одамна не постојат правила, па така и летото повеќе не е резервирано само за весели и впечатливи бои. Ана Ивановиќ...
Мегафон

Денес се празнува Успение на Пресвета Богородица – Голема Богородица, празник на мајката на животот

Православните христијани денеска го одбележуваат еден од најголемите верски празници, Успение на Пресвета Богородица, во народот попознат...