петок, 27 август 2021

Радио Милева

Стартува серијата „Пејачка“, а во неа Милица Павловиќ во ликот на убиената Јелена Марјановиќ: Првите сцени „секси сењорита“ ги објави на Инстаграм (ВИДЕО)

До емитувањето на новата серија „Пејачка“ во која главната улога ја има „секси сењорита“, како што гласи прекарот на фолкерката Милица...
Радио Милева

Водителката покажа „скокотлив“ детаљ под бикините додека ја заведуваше камерата, иако не и беше таква намерата: Душица Јаковлевиќ крие тетоважа на интимата (ФОТО)

Водителката на најгледаното регионално ријалити шоу Душица Јаковљевиќ ги користи последните слободни денови од одморот, пред почетокот...
Вистаграм

Хајди Клум во кимоно на улиците на Лос Анџелес: Две илјади долари за парче облека е расфрлање со пари? (ФОТО)

Познатата манекенка од Германија, Хајди Клум, која покрај манекенството, исто така, глумеше, беше ТВ презентер, а сега успешно работи...
Радио Милева

Македонската „Гранд ѕвезда“ со вереникот на Јонско море: Мими и Нуне уживаа во благодетите на животот на „меден месец“… на проба!? (ФОТО)

Mладата македонска пејачка Мими Јовановска од Велес публиката ја запозна по нејзиното учество во регионалното музичко шоу „Ѕвездите...
Живот и Стил

Обидете се да го најдете осамениот чорап во купот алишта: Рекордерот успеа да го забележи за само 35 секунди

Оваа фотографија ги полуде корисниците на Интернет Чорапите најчесто знаат да исчезнат без трага кога ќе ги ставиме во машината за...