четврток, 26 август 2021

Живот и Стил

Луѓето тврдат дека желбите се исполнуваат по овој тест на личноста: Има три прашања, а одговорите може да ве изненадат!

Овој тибетски тест е исклучително едноставен и ефикасен начин да откриете делови од личноста. За него се вели дека е составен од Далај...
Радио Милева

Александра Накова одново топлес: Таа влажна од морските бранови што ја заплискуваат, следбениците со „влажни погледи“ што од нејзините разголени пози не ги одлепуваат! (ФОТО)

За македонскиот модел Александра Накова слободно може да се каже дека е своевиден македонски секс симбол. Таа беше првата реалити ѕвезда...