четврток, 26 август 2021

Радио Милева

Сандра Решиќ доби „непристоен предлог“, па пејачката и ријалити ѕвезда возврати со уште „понепристојна понуда“ (ФОТО)

Поранешната ријалити учесничка во ТВ шоуто „Задруга“ и пејачка Сандра Решиќ доби интересна порака на „Инстаграм“ и одлучи да ја сподели...
Радио Милева

Непоканет гостин: Том Круз слета со хеликоптер во дворот на непознати луѓе, а потоа направи нешто неверојатно (ФОТО)

Понекогаш и тоа се случува Том Круз случајно слета со хеликоптер во дворот на едно семејство, кое во тоа време не знаеше дека е познат...
Радио Милева

Водителката на ТВ Пинк утрово осамна во секси издание: Високи потпетици, црни чорапи, миниќ и градник од тантела на русокосата Ирина (ФОТО)

Водителката Ирина Вукотиќ е секогаш скромна кога станува збор за облекувањето, но утрово ги изненади сите со својот секси стајлинг....
Мегафон

Приватниот живот на потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ и пратеник Александар Николоски: Охриѓанец во Скопје, а најмногу Македонец (ВИДЕО)

Тој во политиката е речиси целиот свој живот. Во не влегува уште како многу млад, за на свои 22 години да стане најмладиот пратеник во...
Радио Милева

Ги дуваше роденденските свеќички со својата најголема поддршка – нема да поверувате колку години наполни Рада Манојловиќ (ФОТО)

Пејачката Рада Манојловиќ вчера го прослави својот 36-ти роденден, а пријателите и семејството и приреди несекојдневно изненадување...
Живот и Стил

Често размислувате дали треба да раскинете? Постојат работи кои откриваат дали е време за конечен крај!

Постојат разни знаци кои предупредуават дека врската е во криза, или дека оди во погрешна насока, а сè зависи од тоа дали сакаме да ги...
Радио Милева

Брена прва се огласи по неговата смрт: Благодарна ќе му биде до крајот на животот на Лане поради еден детаљ што не го знаеше никој

Откако со брзина на светлината се прошири веста дека Милан Лане Гутовиќ кој беше доајен на српската актерска сцена починал, прва која...
Мегафон

Филмот за Михаел Шумахер што сите го чекавме – семејството на легендарниот возач го прекина молкот!(ВИДЕО)

Конечно излезе трејлерот за документарецот за легендарниот возач на Формула 1, Михаел Шумахер! Јавноста го нема видено Шумахер од несреќата...
Живот и Стил

Сакате БОМБАСТИЧЕН задник? Се започнува со 10 минутни вежби што треба да ги правите секој ден (ВИДЕО)

Ако сте упорни, резултатот сигурно нема да изостане Без многу напор и упорност, нема затегнато тело. А тоа особено се однесува на задникот. Сепак,...