вторник, 24 август 2021

Радио Милева

Британската старлета гола среде гора зелена: Деми Роуз ќе ви објасни што е тоа „шумска фантазија“ (ФОТО)

Деми Роуз ужива да ги покажува своите раскошни облини, па често објавува фотографии на кои е или баеги разголена или целосно гола.   View...
Мегафон

„Струшки вечери на поезијата“ со препознатливи содржини и чествувања на доајените на македонската поезија

Фестивалот „Струшки вечери на поезијата“ ќе се организира со физичко присуство на домашните поети и на најголемиот дел од поканетите...
Радио Милева

Станија и нејзиното момче имале сообраќајна несреќа: „Фала Богу добро сме, но автомобилот е прилично уништен“

Најпознатата регионална старлета Станија Добројевиќ имала договорен разговор со продукцијата на реалното шоу „Задруга“ за евентуално...
Радио Милева

Раста пред Ана Николиќ беше во среќна врска со оваа црномуреста убавица, која ја остави заради пејачката (ФОТО)

Познатиот рапер Стефан Ѓуриќ Раста не престанува да го привлекува вниманието на домашната јавност откако се појави на музичкото небо....
Радио Милева

Јелена Розга старее само во лична карта: Пејачката прослави уште еден роденден, а никогаш не изгледала подобро (ФОТО)

Како мала ги тепала момчињата, а сега им ги крши срцата. Една од најпопуларните и најубави пејачки и сон на многу мажи, Јелена Розга е...
Радио Милева

Вистинска „секс бомба“ за прв пат влегува во новата сезона на „Задруга“: И се допаѓаат и мажи и жени и нема ништо против секс пред камери и тоа без покривка (ФОТО+ВИДЕО))

Деновиве многу потенцијални учесници во новата сезона на најгледаното реалношоу  доаѓаат во Пинк Телевизија за да снимаат профили...
Радио Милева

Сара Мејс со полна уста комплименти за својот сопруг Димитар… а има и зошто: „Пак да се родам пак ќе те оженам“ (ФОТО)

Македонскиот водител и маркетинг менаџер Димитар Атанасовски и пејачката и харфистка Сара Мејс важат за една од најскладните естрадни...
Радио Милева

Внуките на Ал Капоне ги продаваат неговите лични работи: Џебен часовник од платина и дијаманти на аукција

Меѓу аукциските предмети, омилениот пиштол на гангстерот, фотографии, писмо до неговиот син. Внуките на американскиот гангстер Ал Капоне...