петок, 20 август 2021

Мегафон

Актерот Зоран Љутков ја доби наградата за најдобра машка улога на Фестивалот на античка драма „Стоби“

Наградата за најдобра машка улога на 18. по ред издание на Интернационалниот фестивал на античка драма „Стоби“, му е доделена на актерот...
Радио Милева

Најпознатата српска инфлуенсерка потсети колку е бујна: Големата овална задница кај Андреа Коко, прва ќе ви фати око (ФОТО) 

Секоја нејзина објава на Инстаграм „пали“ како оган, предизвикувајќи пожар од копнежи, воздишки и страсти. Како и не би кога Андреа...
Радио Милева

Ана Севиќ е секс бомба во било кој костим за капење: Кој знае дали Дарко Лазиќ конечно ќе сфати што пропуштил во животот? (ФОТО)

Популарната пејачка и поранешна водителка Ана Севиќ ова лето изгледа подобро од било кога. Тоа им го докажа и на своите следбеници на...
Радио Милева

Александра Пријовиќ во најсекси издание до сега: Прија ќе те остави со подзината уста и тебе во „Дојди си на себе“ (ВИДЕО)

Александра Пријовиќ и „Лексингтон бенд“ премиерно го промовираа видеоспотот за дуетската песна „Дојди си на себе“.   Многумина...
Радио Милева

Со овие компромитирачки фотографии Ша и се заканувал на Тара Симов, ама таа го претекна: Се гребеле, се тепале, па ги објавија раните! (ФОТО)

Ненад Алексиќ – Ша се закани дека поседува  снимки и фотографии кои докажуваат дека се случила физичка пресметка и насиство за време...
Радио Милева

Група момчиња ја препозна Гога Секулиќ на плажа, па во еден глас и запејаа: „Кај тебе се’ уште се моите гаќички“ (ВИДЕО)

Пејачката Гога Секулиќ неодамна се појави на плажа со својот син, а кога седна на својата лежалка, група момчиња  кои ја препознаа, веднаш ...
Радио Милева

Едвај чека да се сретне очи во очи со оваа популарна пејачка: Теа Таировиќ огорчена од колешката која наводно прва ја раширила с*кс снимката (ФОТО)

Пејачката Теа Таировиќ која поради интимната видео снимка е во центарот на вниманието огорчена е на една своја колешка која наводно ...
Радио Милева

Олимпискиот теквондо вицепрвак Дејан Георгиевски со „Маја гери“ за македонскиот претседател: Стево не е Путин (ВИДЕО)

Претседтелот на Македонија, Стево Пендаровски во својот кабинет го прими олимпискиот вицешампион во теквондо од Токио, Дејан Георгиевски....
Радио Милева

Коки Јанков од некогашното дуо „Дуле и Коки“ покажа што значи да си гладен, а да не си вакциниран: „Коските ги остави“ во кафеана, а сега во неа не може ни да руча! (ФОТО)

Новите рестриктивни Ковид мерки на Владата и Комисијата за заразни болести не само што се „ќорец во празно“ кој не дава никакви ефекти,...