четврток, 19 август 2021

Радио Милева

Не било се’ така розово: Новиот документарец ќе ги открие мрачните страни на „Плејбој“ за кои сите молчат

Трејлерот за новиот документарец „Тајните на Плејбој“, чија премиера е планирана за 2022 година, веќе е пуштен и според она што може да...
Мегафон

Спомен обележјето на Горан Стефановски денеска ќе биде поставено во Дебар Маало: „Добредојде дома стари, едвај чекам да седнам до тебе пак…“

Спомен обележјето на Горан Стефановски денеска ќе биде поставено во Дебар Маало, но како што информира неговиот син поради ковид мерките...
Радио Милева

Нивес Целзиус се сончаше пиштол гола, па откри дека и однапред и одзади има тетоважи на интимата: „Што ли ти пишува на венериниот брег?“ (ФОТО)

Хрватската нимфа Нивес Целзиус не престанува да го прегрева Интернетот со своите провокативни, разголени фотографии на личните профили,...
Радио Милева

Милан Лане Гутовиќ е во болница, состојбата му се влошила, префрлен е на интензивна нега: Иако Ковид – тестот му е негативен, актерот ги има сите симптоми на корона (ФОТО)

Актерот Милан Лане Гутовиќ итно беше примен на Воено-медицинската академија – ВМА пред седум дена, а сега неговиот колега Драган...
Радио Милева

Филип Живојиновиќ слави роденден, Прија прва му честиташе, а по неа и бабата, дури и пред маќеата – Лепа Брена (ФОТО)

Филип Живојиновиќ го слави својот 36 -ти роденден, а неговата сопруга Александра Пријовиќ јавно му го честиташе „денот што се чека цела...
Радио Милева

Кошаркарката Милица Дабовиќ ја обвинуваа за проституција, а таа разголена им возврати со уште пожестока провокација (ФОТО)

Кошаркарката Милица Дабовиќ не се двоуми да се фотографира во провокативни и крајно предизвикувачки пози, најчесто  во костими за капење....