среда, 18 август 2021

Радио Милева

Неа ништо не може да ја изненади: И падна микрофонот, ама Севе покажа дека умее и само со кабелот (ВИДЕО)

Минатиот викенд, Северина настапи во еден ноќен клуб во Примоштен, каде доживеа мала незгода на сцената, во која пејачката добро се снајде....
Радио Милева

Огњен Амиџиќ нема да го препознаете, водителот доживеа тотална трансформација: Така е кога се обложуваш со жена… особено со Македонка! (ФОТО)

Популарниот водител Огњен Амиџиќ, чија емисија „Амиџи шоу“ со години соборува рекорди во гледаност, мораше комплетно да го смени изгледот,...
Радио Милева

Марија Шерифовиќ и Џејла Рамовиќ заедно заминаа на одмор во Барселона: „Опасни врски“ или само цврсто пријателство? (ФОТО)

По неколкуте концерти што ги одржа низ Србија и Балканот, Марија Шерифовиќ одлучи да отпатува на одмор во Барселона заедно со никој...
Радио Милева

Ана Кораќ излезе речиси гола на улица, па мажите ги остави со „падната вилица“: Старлетата на очиглед на сите ги прошета голите силикони (ФОТО)

Ана Кораќ повторно ги шокираше своите следбеници но и сите што таа вечер ја сретнаа на улица со комбинацијата облека што ја избра за...
Радио Милева

Македонската фолкерка во необична љубовна екстаза во домашен амбиент: „Твојте бакнежи на моите бели кошули“… или каде веќе?! (ФОТО)

Македонската фолкерка Ирена Вељовска неодамна обзнани дека станала вегетеријанец. Благодарение на нејзината пријателка, нутриционистката...
Љубов и Секс

5 митови за врските во кои сите веруваат: Не дозволувајте си себеси да го потрошите животот барајќи ја сродната душа!

Луѓето имаат тенденција да веруваат во митови, особено кога станува збор за љубов. Иако им се чини дека многу „факти“ ги издаваат партнерите,...