сабота, 14 август 2021

Радио Милева

Како Сања Станковиќ гради ретко кој има… српската старлета баш е надарена: Кога русокосата кокетира и заведува, на блудни мисли наведува (ФОТО+ВИДЕО)

Поранешната  учесничка во најгледаното реално шоу „Задруга“, Сања Станковиќ уште еднаш успеа да измами воздишки од бројни следбеници...
Радио Милева

Џејла Рамовиќ за прв пат се сликаше во бикини: Победничката на „Ѕвездите на Гранд“ никогаш во костим за капење, а камо ли повеќе од тоа“ (ФОТО)

Модните комбинации што ги носеше за време на учеството во музичкото талент шоу  „Ѕвездите на Гранд“, во кое таа и победи, секогаш беа...