четврток, 12 август 2021

Радио Милева

Не можат да ги скријат страстите ниту пред полната плажа на Миконос: Дејвид Гета е лудо заљубен во атрактивната Кубанка

Генерациската разлика во нивниот случај не е присутна, а познатиот диџеј очигледно дека никогаш не бил посреќен. Планетарно познатиот...
Живот и Стил

„Нека ѝ биде нејзе удобно… а тој може и со шише“- урнебесна фотографија од плажа насмеа многумина (ФОТО)

Фотографијата објавена на Фејсбук страницата „Dnevna doza prosječnog Dalmatinca“ насмеа многу луѓе. На неа се гледа двојка како лежи на плажа, а вниманието...
Радио Милева

Познат астролог „предвидува“ што ги очекува познатите во иднина: Еве што може да ги очекува на љубовен план

Познатиот астролог Јована Милекиќ за курир.рс изнесе прогноза за тоа што ги очекува познатите. Гоца Божиновска -Гоца имаше лош период...