среда, 11 август 2021

Радио Милева

Славната актерка откри што мисли сопругот за нејзините 18+ сцени: “Тој гледа дури кога сѐ е готово”

Никол Кидман никогаш немала проблем со сцените каде требало да глуми гола, а сега конечно откри како реагирал нејзиниот сопруг Кит Урбан. “Мојот...
Радио Милева

Тања Савиќ го крена фустанот и ги покажа долгите и витки нозе, а дефинитивно никој досега не ја видел во вакво издание! (ФОТО)

Коментарите за изгледот на славната пејачка само се нижеа Познато е дека Тања Савиќ ретко игра на картата на сексапилот, а со овој потег...
Вистаграм

Хелен (91) е најстарата инфлуенсерка на Инстаграм: Ја следат 8,5 милиони луѓе, а погледнете колку заработува!

Кога ќе го слушнете поимот инфлуенсер, особено кога станува збор за Инстаграм, мора веднаш да помислувате на млада личност која изгледа...