вторник, 10 август 2021

Љубов и Секс

Ова е клучен проблем во многу емотивни односи: Дали и во вашата врска ова е причината за честите расправии

Никогаш не би ни помислиле на ова нешто, а всушност тоа е главниот отров на секоја врска Во Америка, стапката на разводи се зголеми на...
Радио Милева

Нејзината сестра се удавила на 13 години: Ужасната семејна трагедија на Минира Јашари, позната како Мина Костиќ

Српската фолкера Мина Костиќ важи за една од најзгодните и најатрактивни пејачки на балканската јавна сцена. Таа неодамна беше посетена...
Радио Милева

ФОТО: Ива се соблече во танга и покажа што е совршенство без маана, но погледнете како изгледаше пред операциите

Атрактивната водителка и победничка на реалното шоу „Задруга 3“ Ива Гргуриќ привлекува внимание каде и да се појави. Имено, таа овие...
Радио Милева

Огромно здание во центарот на селото и уште една куќа во која израснала таа – првиот дом на Цеца ќе ве остави подзинати, еве како изгледа

Светлана Цеца Ражнатовиќ сите знаеме дека е родена во селото Житораџе во близина на Прокупље каде израсна заедно со својата сестра...
Радио Милева

Шијан се фатил за микрофонот да прослави за синот, а Вељко си заминал 30 минути по доаѓањето – тоа што му го порачал не можел да го издржи

Мирко Шијан вчера во својот дом направи голема прослава по повод раѓањето на синот, а на прославата се појави и Вељко Ражнатовиќ. Шијани...
Радио Милева

„Жена од султана“ добива закани? Пејачката ја нападнале поради бакшиш од 10 000 евра и се закануваат дека ќе ги објават нејзините голи фотографии?

На социјалните кружи снимка од пејачката Тијана Милентијевиќ која на еден настап доби бакшиш од 10 000 евра. Видеото на кое се гледа како...