петок, 6 август 2021

Радио Милева

Таа е една од најубавите водителки на Балканот: Ана позира во мини-бикини и никој не остана рамнодушен

Водителката на РЕД ТВ, Ана Радуловиќ уште еднаш успеа да предизвика воздишки кај нејзините следбеници на социјалната мрежа Инстаграм. Имено,...
Радио Милева

Ѓани уловен како се бакнува со љубовницата, па се огласи и неговата сопруга: „Ако нешто се случува ќе направам хаос“

Пејачот Драгиша Трајковиќ Ѓани наводно е фатен со ново – старата љубовница. Долго време се шпекулираше дека пејачот е виден во авион...
Радио Милева

Речиси никогаш не се појавува во јавност: Ова е мајката на Душко Тошиќ, а еве каков е нејзиниот однос со Карлеуша

Мајката на Душко Душко Тошиќ не се појавува во медиумите и покрај фактот дека нејзиниот син е познат фудбалер, а сега е откриено што...
Радио Милева

Ретко споделува приватни моменти: Сања Савеска на романтична прошетка со момчето – „Место кое едноставно сакаш да посетиш повторно“

На почетокот на јули заврши 6-та сезона на познатото кулинарско шоу „Брза кујна“, а на Сител телевизија имате прилика да ги гледате...