среда, 4 август 2021

Радио Милева

Повеќе открива од што покрива: Елена Китиќ во минијатурно бикини едвај ги сокри интимните делови (фото)

Пејачката Елена Китиќ важи за една од најатрактивните пејачки на сцената, а нејзините последни фотографии го покажуваат тоа. Елена,...
Радио Милева

Сопругата на учесникот на „Ѕвездите на Гранд“ му забранила да влезе во „Задруга 5“: Пејачот имал афера со колега?

Како пренесуваат српските медиуми, популарниот пејач и миленик на женската популација, кој се прославил во „Ѕвездите на Гранд“ наводно...
Радио Милева

Ретко имаме прилика да ги видиме во вакво издание: Александра Пријовиќ и Филип Живојиновиќ разменуваат нежности на јавно место (фото)

Александра Пријовиќ и Филип Живојиновиќ често знаат да бидат на мета на медиумите посебно кога станува збор за нивниот приватен живот. Така,...
Радио Милева

Ким Кардашијан ја „уништија“ поради фотографиите од плажа: „Вистински си професионалец во фотошоп“

Најпознатата реалити ѕвезда Ким Кардашијан е позната по својот провокативен изглед, а сега на својот Инстаграм сподели фотографија...
Радио Милева

Пар како од латиноамериканска серија: Елена Стефановска и нејзиниот партнер на одмор во Хрватска уживаат со стил (фото)

Водителката Елена Стефановска го користи секој слободен момент да оди некое егозтично патување од каде што често знае да ги почести...
Радио Милева

Галена на тета: Лила Филиповска сподели фотографија од нејзината внука и покажа во каква убавица пораснала (фото)

Името Лила Филиповска добро познато ви звучи. Таа важи за една од најпознатите водителки кај нас. Лила имате прилика секој ден да ја...