понеделник, 2 август 2021

Радио Милева

Карлеуша разголена на глисер: Русокосата е како времето – пеколно жешка, опасна по живот и… во портокалова фаза! (ФОТО)

Откако ја шокираше јавноста со последната објава во „најмалото бикини на светот“, Јелена Крлеуша веќе следниот ден им приреди ново...
Радио Милева

Две различни работи, а заклучоците исти: Од наполнет пиштол и поглед на Кристина Димитриевска во бикини, тешко дека ќе ги тргнете вашите мисли! (ФОТО)

Македонската мисица, балканска убавица, модел, пејачка… во што ли уште се’ не се проба Кристина Димитриевска, се соблече во бикини,...
Радио Милева

Македонската „задругарка“ Елеонора Миљковиќ покажа како се води љубов на плажа: Зграпчи го и држ’ го дур’ го имаш! (ФОТО)

Нашата „задругарка“ Елеонора Миљковиќ и  за време на корона пандемијата најде начин заедно со момчето да заминат на егзотично патување,...
Радио Милева

Ива Спасовска – креативна, згодна и сексапилна: Младата модна креаторка ги истакна своите облини во сопствените латекс бикини (ФОТО)

Ива Спасовска е една од оние девојки за кои важи:  колку  креативна, толку убава, згодна и сексапилна. Имено, младата модна креаторка...