вторник, 27 јули 2021

Љубов и Секс

Дигиталниот свет е поважен од реалниот: Третина од луѓето го прават ова зад грбот на своите партнери

Дури 32 проценти од испитаниците го следат она што нивниот партнер го прави преку Интернет барем еднаш неделно. Стапките се далеку повисоки...
Радио Милева

Во миниќ до препони и само едно крпче преку бујните силикони… Вака разголена, Сандра – Африка меша „распиштолена“ на сцена (ВИДЕО)

Сандра – Африка е позната не само по својот атрактивен изглед, туку и по своите бомбастични настапи каде најчесто публика, а и во најголем...
Радио Милева

Маја Маринковиќ во „предна танга“: Кралицата на скандалите во бикини што ги „промовира“ гениталиите (ФОТО)

Старлетата Маја Маринковиќ беше кралица на скандалите во „Задруга 4“. Таа со своето момче Марко Јањушевиќ – Јањуш се расправаше,...
Радио Милева

Водителката на Пинк ги разбесни корисниците на социјалните мрежи со видео од одморот во Турција: „Поради идиоти како неа девојките имаат комплекси“

Водителката на Пинк ги разбесни корисниците на социјалните мрежи со видео од одморот во Турција: „Поради идиоти како неа девојките...
Радио Милева

Аца Илиќ и Биљана Јевтиќ важат за еден од најскладните парови на естрадата, а сега пејачот призна: „Сакам да ја гледам Биља гола“

Сопружниците Александар Аца Илиќ и Биљана Јевтиќ важат за еден од најскладните парови на естрадата, а пејачот сега откри детали од нивниот...
Радио Милева

Бившите се здружиле против Дарко Лазиќ: Maрина Гагиќ се јавила на Ана Севиќ да бара помош бидејќи пејачот не плаќа алиментација за синот?

  Дарко Лазиќ откако раскина со Марина Гагиќ, започна нова емотивна врска со Барбара Бобак. Меѓутоа, новата девојка на Дарко наводно...
Радио Милева

Сара Мејс „гори“ како изгледа во бикини: „Сум заборавила како изгледаат нормални и убави жени“ (фото)

Високите температури достигнуваат и до 40 степени, а метреолозите најавуваат нов топлотен бран. Познатите од музичката сцена, кои повеќе...