понеделник, 26 јули 2021

Радио Милева

Три дестинации, две Бугарки, една иста слика: Топлес сестри во танга бикини – Николета и Велина, разголена бугарска убавина (ФОТО)

Тешко дека постои некој во Бугарија па и на Балканот кој не слушнал за Николета Лозанова. Девојката која стана најпозната бугарска старлета ...
Љубов и Секс

Експертка за секс објаснува зошто жените не треба да се венчаат, но и зошто мажите кои се во брак заработуваат повеќе и живеат подолго

Бракот е сексистичка патријархална конструкција која во голема мера ја користат мажите, а жените ги става во неповолна положба. Експертката...
Радио Милева

Уште една српска актерка позираше соблечена: Ива Штрљиќ гола во фотелја со раскопчан пењоар го понуди телото на дар (ФОТО)

Популарната актерка Ива Штрљиќ, како и многу јавни личности во последните денови, реши да позира  без облека. Сепак, Ива го стори тоа...
Радио Милева

Љубовницата на Кристијан Голубовиќ се запозна со неговата сопруга: „Сакавме да се соочиме, иако беше непријатно… плачев потоа“! (ФОТО)

По завршувањето на реалното шоу „Задруга 4“, двојката што преживеа и привлекува големо внимание во јавноста се Кристијан Голубовиќ...
Радио Милева

Сандра – Африка „пиштол гола“ на глисер: Пејачката маѓепсува со убавината, едвај успевајќи да ја скрие интимата (ФОТО)

Популарната српска пејачка Сандра – Африка важи за една од најатрактивните дами на јавната сцена, а со последната серија фотографии...
Радио Милева

Ана Николиќ веќе не добива само бакшиш во кеш: Пејачката на настап „ја даруваа“ и со кредитна картичка (ФОТО)

Пејачката Ана Николиќ беше пречекана со кредитна картичка на еден од настапите на сцената. Ана пееше и седеше на сцената во моментот...
Радио Милева

Актерката Мирјана Карановиќ сликовито покажа дека е љубител на нудизмот: Гола Венера на зајдисонце (ФОТО)

Познатата српска актерка Мирјана Карановиќ (64) е вистински пример дека годините се само бројка во личната карта и дека состојбата на...