среда, 21 јули 2021

Радио Милева

Пред да се омажи презентираше временска прогноза, а сега е на големата блескава сцена: Знаете ли на која атрактивна ТВ водителка Лепа Брена и е кума? (ФОТО)

Иако таа е една од најатрактивните српски водителки,  само малкумина знаат интересни детали од нејзиниот приватен живот. Имено, малкумина...
Радио Милева

Хрватската новинарка се онесвести среде вести: И се слоши додека правеше интервју во живо, па се сруши на подот (ВИДЕО)

На новинарката на националната ХРТ, Мирјана Посавец и се слоши и се онесвести за време на интервју во живо во ТВ Дневникот на ХРТ. Мирјана...
Радио Милева

Ивана од „Хурикејн“ е секси до небо: Крупен кадар од Занзибар на она што е од природата дар – извајаната задница на русокосата убавица (ФОТО)

Евровизиската фурија,  девојките од српското вокално поп трио „Хурикејн“ не престануваат да изнудуваат воздишки кај машките фанови....