вторник, 20 јули 2021

Љубов и Секс

Став, вокабулар или можеби мистичен поглед? Еве ги карактеристиките на кои сигурно паѓаат мажите од сите генерации

Дури и оние кои не се доволно зрели, ќе ги класифицираат овие квалитети како многу пожелни. Вечната тема што ги интригира и жените и мажите...
Радио Милева

Теди Александрова и Емануела снимија дует и спот каков до сега не сте виделе: Бугарските пејачки во музичко видео на кое и порно ѕвездите би им позавиделе (ФОТО)

Бугарските музички ѕвезди Теди Александрова и Емануела со својата голотија го достигнаа дното во нивниот нов сингл, провокативно насловен...
Радио Милева

Јахта, хеликоптер, шампањ во базен: Драгана Мирковиќ како светска ѕвезда уживаше на ова луксузна дестинација фото)

Пејачката Драгана Мирковиќ ова лето за своја летна дестинација го одбра Сeн Тропе. Пејачката во друштво на сопругот Тони Бјелиќ ужива...
Радио Милева

Телохранителот на Бритни Спирс откри нови непознати детали од нејзиниот живот: „Татко и даваше лекови, па проверуваше дали ги пие“

Некогашниот телохранител на Брити Спирс, Фернандо Флорес откри низ што поминувала познатата пејачка откако е под старатлество на нејзиниот...
Радио Милева

Станија топлес, па речиси гола се сликаше крај базенот: Старлетата одблизу ја сподели интимата со камерата, па до усвитување ја вжешти атмосферата (ФОТО+ВИДЕО)

Љубовта на најпознатата српска и регионална старлета очигледно и цвета! Станија дефинитивно ужива во љубовта со своето момче, црногорскиот...
Радио Милева

Ова е бившото момче на Рада Манојловиќ: Нивната врска ја чуваа во тајност, а по раскинувањето тој ја „смува“ оваа убивица која му роди ќерка (фото)

Уште од самиот почеток на нејзината кариера, Радмила Рада Манојловиќ беше интересна за јавноста и медиумите, а тоа не се менува и ден...
Радио Милева

Дарко-Влогс и Зоки-Фаци „ги закопаа воените секири“: Примирје со прегратки, насмевки, „онакви“ погледи и… јадење бурек! (ФОТО)

Дарко Јефремов, попознат како Дарко – Влогс, македонскиот камионџија од Чикаго – САД, преку ноќ стана ѕвезда на социјалните мрежи...