среда, 14 јули 2021

Љубов и Секс

Зошто е тешко да прекинете нездрава врска? Следните четири причини ја објаснуваат оваа вообичаена појава!

Во секоја врска има подеми и падови. Ова сепак не значи дека треба да толерираме партнер кој не е посветен на нашата емоционална и психолошка...
Радио Милева

Драгана Катиќ проговори за своите почетоци: „Саша Поповиќ не сакаше да ме вработи бидејќи бев дебела“

Водителката Драгана Катиќ во својата исповед откри зошто по раѓањето на нејзините близнаци одлучила да ја напушти сигурната работа. Драгана...
Радио Милева

Тијана Милентијевиќ на фестивал или на „еротски бал: „Жена од султана“ пееше без гаќички во Врњачка Бања? (ФОТО)

Пејачката Тијана Милентијевиќ попозната како „Жена од султана“  се појави на фестивалот во Врњачка Бања и многумина  заинтригираа...