вторник, 13 јули 2021

Љубов и Секс

Пандемијата имаше големо влијание дури и врз сексуалната самодоверба. Овие 3 чекори можат да ви помогнат

Пред да сакате да бидете интимни со некој друг, фокусирајте се на интимноста со сами себе. Колку повеќе го запознавате вашето тело, толку...
Радио Милева

На Ѓани му направија „крагна“ од евра: Пејачот на прослава заработи приближно околу три просечни годишни плати (ФОТО)

Српскиот фолкер Радиша Трајковиќ – Ѓани важи за една од најбараните пејачи кога станува збор за приватни забави, веселби и свечености. Деновиве...
Радио Милева

Иако мајка и Дивна никој не може да и ја замени, Карлеуша е многу блиска со оваа жена, па дури и физички неодоливо потсетува на неа (ФОТО)

Пејачката Јелена Карлеуша беше многу приврзана за нејзината мајка Дивна, чија смрт никако не може да ја преболи, но по нејзиното заминување,...
Радио Милева

Актерката го покажа своето згодно тело во шестата деценија од животот: Кетрин Зета Џонс и кога вежба во бикини е права бомба (видео)

Актерката Кетрин Зета Џонс (51) која многумина ја сметаат за една од најзгодните жени во светот, ја покажа својата завидна фигура додека...
Радио Милева

Скандалозно однесување на Кортни Кардашијан: Прво му го цицаше палецот, а сега на јавно место се лижеше со новото момче (ВИДЕО)

Најстарата сестра на Кардашијан, Кортни, е ѕвезда на видеото на Твитер кое ги шокираше сите што го погледнаа. Снимката осамна на официјалната ...
Радио Милева

„Бресквица“ повеќе не е сама: Младата српска пејачка си фати ново момче… со пиштол, пендрек и полициска значка (ФОТО)

Како бомба одекна веста дека младата музичка sвезда Анѓела Игњатовиќ – „Бресквица“ има ново момче и дека го преболела Михајло –...
Радио Милева

Каква Розга, каква Северина, цела плажа се врти по Марина: Пејачката го распосла сиот свој сексапил на море во Црна Гора (ФОТО)

Откако покажа завидна фигура и брутални стомачни, Марина Вишковиќ уште еднаш ги збудале своите следбеници на социјалните мрежи со летни...