понеделник, 12 јули 2021

Радио Милева

Ќерките на Силвестер Сталоне се „бомби во бикини“: Нивната убавина кожата ја наежува, па покрај нив Рамбо никој не го ни забележува (ФОТО)

Силвестер Сталоне не крие колку се гордее со своите ќерки, Систин, Софија и Скарлет кој ги доби од бракот со сопругата Џенифер. Како...
Љубов и Секс

Брачната криза не секогаш значи развод: 3 техники да го зачувате односот со партнерот и да уживате во љубовта

Во денешно време, да се биде во брак или во врска е вистинска вештина и предизвик. Ако вашиот партнер не ги исполни вашите очекувања,...
Живот и Стил

Совршена за летниот период: Маска за лице која ги намалува знаците на стареење и го враќа сјајот на кожата

Во текот на летниот период на кожата ѝ е потребна дополнителна нега, а оваа маска ќе ѝ го врати изгубениот сјај. Се користи еднаш неделно,...
Радио Милева

Пејачката во бикини уживаше во залезот, додека другите уживаа во малку поинаква глетка: Задницата на Прија повеќе им прија! (ФОТО)

Фолк пејачката Александра Пријовиќ во моментов се наоѓа во Црна Гора каде има веќе закажани настапи. Таа слободното време го искористи...
Радио Милева

Новата победничка на реалното шоу „Парови“ има хорор животна приказна: Очувот Наташа пробал да ја силува, а сестра и љубовникот ја задавил со жица“

Победничка во деветтата сезона на реалното шоу „Парови“ е Наташа Пајовиќ, позната на гледачите како „правна русокоса“. Таа им се претстави...
Радио Милева

Сопругата на српскиот фудбалер утрото го почнува со „топлес кафе“… а, и нешто друго пред тоа!? (ФОТО)

Српската манекенка и топ модел која е сопруга на фудбалскиот репрезентативец Филип Ѓорѓевиќ важи за една од најзгодните, насексапилните...
Радио Милева

Адвокатот на Мика Алексиќ со шокантна изјава: „Брои денови, му останаа уште неколку месеци живот, срцето му работи само на 20 отсто“

Сопственикот на школата за глума, Мирослав Мика Алексиќ (69), кој е осомничен за сексуално злоставување на ученички, има големи здравствени...
Радио Милева

„Во сенка“ на сопственото совршенство: Мелита во себе носи сексапил и еротика, но Барбара зрачи со малку поинаква „естетска егзотика“! (ФОТО)

Мајка и ќерка на летен одмор. Бивша и сегаш на ТВ водителка, едната добро познат лик и трендсетерка, другата ново лице, пејачка која допрва...