петок, 9 јули 2021

Радио Милева

„Синот на Дарко Лазиќ прво што ми кажа е „мамо“: Девојката на пејачот откри нови детали за нивната врска

Пејачот Дарко Лазиќ  наводно е врска со Барбара Бобак, а неговата поранешна девојка Марина Гагиќ тврди дека не се заедно туку дека само...
Радио Милева

Голи Украинки се разладуваа со противпожарно црево на жешкиот асфалт на Јадранската магистрала кај Котор (ВИДЕО 18+)

Оние што вчера, 8-ми јули 2021 год. поминаа по Јадранската магистрала кај Котор останаа во шок, но не од, не дај Боже, некоја сообраќајна...
Радио Милева

Ќерката на Харис Џиновиќ ја сподели својата убавина: Џина е осамена сирена на брегот крај Атина (ФОТО)

Ќерката на Харис Џиновиќ и неговата сопруга  Мелина е многу активна и слободна на социјалните мрежи. Убавата 17-годишна Џина без двоумење...
Радио Милева

Соња Вуксановиќ го јавна гумениот еднорог, па го разбранува базенот и им го разубави денот на своите следбеници! (ФОТО)

Соња Вуксановиќ неодамна се најде во центар на скандалот кога нејзиниот поранешен сопруг, фолк пејачот  Аца Лукас објави автобиографска...
Радио Милева

Цеца во фустан од пред 10 години, корисниците на Твитер не престануваат да коментираат: „Ова е за пофалба“ (фото)

Светлана Цеца Ражнатовиќ пред неколку дена уживаше на одмор во Кипар во друштво на сестрата Лидија и внукот Жељко. Таа речиси секојдневно...
Радио Милева

Уште една македонска фолкерка ја прошета тангата по плажа: Кога Сања Ристеска парадира покрај брегот, само на едно ќе ви застане погледот (ФОТО)

Ако лани  нашите пејачки заради корона вирусот  не можеа на море, годинава можат. До душа ништо не фали  да се сончаат и капат и на езеро,...
Радио Милева

„Децата знаат за мојот п*рно филм“: Некогашната учесничка во „Ѕвездите на Гранд“ откри низ што поминала поради интимната снимка

Пејачката Сања Станковиќ гостуваше во една емисија во која што откри низ каков пекол поминала пред неколку години кога во јавност се...