четврток, 8 јули 2021

Радио Милева

Бугарската старлета во лов на олигарси: Жанета – „Ракета“ во гола акција за што подобра презентација и себепромоција (ФОТО)

Скандалозната бугарска старлета, мисица и модел Жанета Осипова, кај нас позната како „Жанета – Ракета“ уште еднаш ги демонстрираше...
Љубов и Секс

Не се надевај на напредок: Ако мажот се однесува вака на почетокот на врската, трчај подалеку колку што те држат нозете

Жените го споделија своето искуство. Ако случајно изгубите интерес за маж и не сте сигурни зошто, побарајте причина во искуствата на...
Живот и Стил

Еве како да се подготвите за на плажа во рок од 24 часа: Бидете сигурни дека сте ги направиле овие неколку чекори пред да излезете на сонце

Останува малку време до долгоочекуваниот одмор. Доколку не сте имале време адекватно да се подготвите за на плажа, ви даваме неколку...
Радио Милева

Џала Брат и Буба Корели направија скандал на настап во Улцињ: (Т)раперите мораше полицијата да ги симнува од бина (ФОТО)

Буба Корели и Џала Брат настапиле во Улцињ минатаиот викенд, 3-ти јули 2021, но полицијата наводно морала да реагира за да го прекине  нивниот...
Радио Милева

Дојде да ја „гледа“ или да ја „слуша“ сопругата: Душко Тошиќ по долго време се појави на настап на Карлеуша (фото)

Душко Тошиќ по долго време се појави на настап на Јелена Карлеуша во Белград. Познатиот фудбалер сам пристигнал на сплавот, максиманално...
Радио Милева

Погледнете во каков рај живеат Јована и Жељко Јоксимовиќ: Мина – ќерката од првиот брак на пејачот им ја разоткри вилата, а ја засени и „маќеата“ (ФОТО)

Водителката Јована Јоксимовиќ и нејзиниот сопруг, популарниот пејач Жељко Јоксимовиќ, ретко ја споделуваат приватноста, а сега ќерката...
Радио Милева

На Марина Гагиќ и попуштија „кочниците“: Бившата на Дарко Лазиќ се разголи, па го пушти сексапилот на најјако

Летните температури се во полн ек, а јавните личности уште повеќе ги вжетуваат со своите разголени фотографии во бикини. По бројните...