вторник, 6 јули 2021

Промотер

Охридскиот рокер Александар Јосифовски е на добар пат да го освои регионот со рок баладата – „Иди“ (ВИДЕО)

Охридскиот рок-пејач Александар Јосифовски ја промивораше својата прва песна на српски јазик, насловена „Иди“. Александар кој настапува...
Радио Милева

Бритни Спирс оди во пензија? Нејзиниот долгогодишен менаџер даде отказ: „Моите услуги повеќе не се потребни“

Според пишувањата на странските медиуми, Бритни Спирс може да ја прекине музичката кариера и да се пензионира. Имено, Родолф отказ дал...
Радио Милева

Бугарската фолкерка Марија испружена на плажа во еротски пози: Исончана задница и парче сочна лубеница меѓу нозе! (ФОТО+ВИДЕО)

Кралицата на лесните ноти,  бугарската пејачка Марија ги препоти своите следбеници од посилниот пол со последните жешки објави на социјалните...
Живот и Стил

4 летни овошја кои го закрепнуваат организмот: Лубеницата ја подобрува циркулацијата, јагодите чистат од токсини…

Без многу дилема, овошјето покрај зеленчукот е најпожелната храна на трпезата во текот на летната сезона бидејќи е богато со антиоксиданти,...
Радио Милева

Порно глумицата со српско потекло, Адриана Чечик, исфрлена од хотел: „Ме препознаа и не ми дадоа ни пет минути да се облечам…“ (ФОТО)

Познатата актерка со српско потекло од филмската индустрија за возрасни, Адријана Чечик, го обвини хотелот во кој престојувлана годишен...
Радио Милева

Испливаа пораки кои децата на Тања Савиќ ги праќале на татко им: „Таа е најлоша мајка на светот, ја мразам“

По една година борба за старателство на децата, Тања Савиќ ја доби битката и ги врати децата во Австралија. Нејзините синови сега живеат...
Радио Милева

Разбојници упаднале во станот на најпознатата српска инфлуенсерка и украднале работи во вредност од 300 000 евра

Крадци упаднале во станот на најпознатата српска инфлуенсерка Тамара Калиниќ и однеле работи вредни 300 000 евра. Како што пишуваат медиумите,...
Радио Милева

Марина Гагиќ реши да му го направи животот „пекол“ на Дарко Лазиќ: „Со него нема договор, ќе одиме на суд“! (ФОТО)

Поранешната свршеница на Дарко Лазиќ, Марина Гагиќ, се пресели кај нејзините родители по раскинувањето со пејачот, а неодамна се шпекулираше...
Радио Милева

Така млада, а толку многу естстки операции: Српската пејачка „Бресквица“ е вистинска убавица, која денес не личи на себе од пред неколку години (ФОТО)

Младата српска пејачка „Бресквица“  со денови е главна тема број еден на Балканот. Што заради раскинувањето со  нејзината љубов Војаж,...