понеделник, 5 јули 2021

Радио Милева

Додека турските медиуми ги разведуваат, тие уживаат во љубовта: Бали Бег на сопругата и приредил спектакуларно изненадување за годишнина од бракот

Бракот на една од најатрактивните актерски парови Бурак Озџивит и Фахрие Евџан често е мета на турските медиуми. Иако парот, како што...
Радио Милева

Бугарската пејачка разголена праша како да ја наслови новата песна: Алисија е „Најлошата“? (ФОТО+ВИДЕО)

Бугарската пејачка Алисија избра најлесен начин да ја промовира песната што ја објави пред неколку часа. Таа се појави од када и на фотографиите...
Радио Милева

Александра Суботиќ- бившата „задругарка“, никогаш позгодна: Старлетата ја покажа секси тетоважата близу до интимата (ФОТО)

Бившата ријалити ѕвезда, откако се породи линијата ја доведе до совршенство, па никогаш не изгледала позгодно. Александра Суботиќ крена...