сабота, 3 јули 2021

Радио Милева

Ќерката на Жељко Јоксимовиќ „грми“ во бикини, а покрај неа мускулесто момче: „Веќе ми недостига!“ (фото)

Мина Јоксимовиќ, ќерката на пејачот и композитор Жељко Јоксимовиќ, се врати од одмор, но како и обично, дури и откако уживаше во морето,...
Радио Милева

Елена Китиќ – никогаш пожешка: Белото ултра мини- бикини кое едвај нешто покрива на оваа убавица, предизвикува вртоглавица (ФОТО)

Згодната ќерка на познатата српска музичка фолк двојка: Марта Савиќ и Миле Китиќ, сексапилната Елена Китиќ, прерасна во вистинска убавица,...