петок, 2 јули 2021

Радио Милева

На сите „им врие“, само на Нивес и студи… набрекнати брадавици на бујните гради: „На некои им е драго, што се гледа дека ти е ладно“! (ФОТО)

Хрватската пејачка, расната Нивес Целзиус реши да избега од градските горештини за да се разлади, па ги посети Баирќевите пештери на...
Радио Милева

Водителката Јована Јеремиќ го соблече фустанот, остана само по кошула и белким уште нешто одоздола, па порача: „Вака прават само оние жени што не се исфрустрирани“

Познатата водителка Јована Јеремиќ повторно се најде во центарот на вниманието на јавноста, поради последната објава на социјалните...
Радио Милева

Кандидатка на Јелена Карлеуша поминала еден ден во нејзиниот дом: Еве како се однесува пејачката зад затворени врати

Финалистката на музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“, Белма Хусеинефендиќ поминала еден ден во вилата на Јелена Карлеуша. Белма е фасцинирана...
Радио Милева

Теодора Џехверовиќ и нејзините танчарки полуголи завршија на улица, опкружени од полиција со светла за ротација (ФОТО)

Атрактивната и сексапилна пејачка, се’ попопулларната Теодора Џехверовиќ предизвикува вистински  хаос каде и да се појави, како...
Радио Милева

Хурем Султан својот талент го покажа и на Емина Јаховиќ, а воодушевената пејачка јавно го сподели и се заблагодари на актерката (фото)

Емина Јаховиќ и Мерјем Узрели пред неколку дена се сретнаа во Истанбул. Популарната српска пејачка и една од најбараните турски актерки...
Радио Милева

Сораја кога и да се појави „крева прашина“: Старлетата на плажа во мини бикини, со фејслифтинг и набилдани силикони „ќе ве извади од панталони“ (ФОТО)

Старлетата Сораја Вучелиќ замина на одмор во Грција, од каде редовно „ги сервисира“ своите следбеници со провокативни и голи изданија...