среда, 30 јуни 2021

Радио Милева

Гоца Тржан и Рашо премногу се опуштија на плажа: Мислеа дека се сами, па пејачката се соблече топлес и го „налегна“ својот помлад сопруг (ФОТО)

Пејачката Гоца Тржан со сопругот Рашо уживаат во јунскиот одмор на Егејското море во Грција. Откако веќе  покажа дека не се срами да...
Радио Милева

Таман помисливме дека покажа се’ што може да се покаже, старлетата се надмина себе си: Ана Кораќ осамна „пиштол гола“! (ФОТО)

Старлетата Ана Кораќ моментално ужива во Дубаи, од каде редовно објавува провокативни фотографии и видеа на Инстаграм. Таман помисливме...
Радио Милева

Автомобилот и е потполно уништен: Ханка Палдум имала сообраќајна несреќа на патот каде што почина Тоше Проески: „Тоа беше знак од небото“

Пејачката Ханка Палдум претходната недела доживеала сообраќајна несреќа на пат за Загреб, пишуваат српските медиуми. Таа поминала...
Радио Милева

Бившата српска кошаркарка споделуваше „послободни“ фотографии на Инстаграм, па и „залепија етикета“… и цена: Милица Дабовиќ е „ескорт дама“? (ФОТО)

Поранешната кошаркарка Милица Дабовиќ неодамна беше нападната на социјалната мрежа Инстаграм поради разголените фотографии што неретко...
Радио Милева

Емина Јаховиќ е „прва другарка“ со Хурем султан: Пејачката и турската актерка на заедничка вечерна дружба (ФОТО)

Пејачката Емина Јаховиќ која долги години живее во Истанбул на Инстаграм се појави на фотографија со познатата Хурем од серијата „Сулејман...
Радио Милева

Милица Тодоровиќ проговори за третманот во „Гранд“: Поповиќ ми беше како татко, со Брена немав никакви релации (ФОТО)

Пејачката Милица Тодоровиќ присуствуваше на прославата по повод продажбата на „Гранд“, каде што славеше заедно со Саша Поповиќ и Лепа...
Радио Милева

За Дарко Лазиќ нема криза ни во љубовта: Први фотографии на пејачот и неговата нова девојка Барбара (фото)

Дарко Лазиќ по раскинувањето со Марина Гагиќ е во врска со Барбара Бобак, а сега потврдија и дека се заедно. Имено, таа на својот Инстаграм...
Радио Милева

По продажбата на Гранд, Саша Поповиќ останува во „Ѕвездите на Гранд“, а еве колку ќе изнесува неговата месечна плата

Лепа Брена и Саша Поповиќ го продадоа „Гранд“, а од продажбата заработија 30 милиони евра, пишуваат српските медиуми. По тој повод, тие...