понеделник, 28 јуни 2021

Радио Милева

Меѓуножјето на мисицата Јована во „Задруга“ ја згрози јавноста: Влошката понекогаш треба и да се смени, зарем не? (ФОТО)

На социјалните мрежи протече непристојна фотографија од  мисицата Јована Љубисављевиќ која е дел од учесниците во тековната сезона...
Радио Милева

Џејла Рамовиќ првпат проговори за наводната афера со Марија Шерифовиќ: „Се’ тоа ме повредува, но издржав“

Минатогодишната победничка на „Ѕвездите на Гранд“ се појави на финалето на музичкото шоу и откри многу детали од нејзиниот професионален...
Радио Милева

Аца Лукас откри скандал за свадбата на Прија и Филип: „Мене, Шабан и Цеца не не поканија како пријатели на семејството… туку не викнаа да пееме тезга“! (ФОТО)

Фолкерот Аца Лукас во неговата автобиографска книга „Ова сум јас“ откри многу пикантерии од неговиот живот. Во еден дел од книгата,...
Радио Милева

Фановите згрозени: На светски познатата манекенка и „испаднаа“ брадавиците на ревија во Париз (фото)

Американската манекенка Бела Хадид последниве години е една од најпосакуваните, но и најплатените топ модели во светот. Иако нејзината...
Радио Милева

Откако и само по гаќички и беше жешко во домот, Кија Коцкар заврши гола на балконот: Пејачката на масерска маса на тераса (ФОТО)

Пеколните жештини што го зафатија Балканот реко кој ги може да ги издржи без дополнително да се разлади… Тешко подносливи за сите,...
Радио Милева

Марија Шерифовиќ вака му честиташе на победникот на “Ѕвездите на Гранд“: „Денес е тешко да сретнеш личност што има срце како тебе“ (ФОТО)

Напорната сезона на „Ѕвездите на Гранд“ заврши со успех за Марија Шерифовиќ и кандидатите во нејзиниот тим. Махир Мулалиќ, чиј ментор...
Радио Милева

Српската водителка на „ТВ Ред“ е жешка како летото, а слатка како мед: Ана без комплекси покажа колку е секси! (ФОТО)

Позната потоа што учесвувала во снимањето музички спотови за песни кои имаат милионски прегледи, сексапилната Ана Радуловиќ однеодамна...