петок, 25 јуни 2021

Живот и Стил

Сте го посетиле ли ова гратче во Грција? Убави плажи, стар дел на градот од бајките и истористи локалитети – сè на едно место

Дали некогаш сте размислувале да летувате во Нафплио, најромантичното гратче во цела Грција? Постојат градови чија убавина и единствен...
Радио Милева

„Тој не ограничува, контролира и ни прави проблеми“: Момчето на Бритни Спирс откри што мисли за нејзиниот татко

Нејзиното момче Сем Азгари е голема поддршка за неа во овој период. Претходно, тој беше фотографиран во маица „Слободна Бритни“, но...
Радио Милева

Тело вретено: Чешката новинарка Шарка Пекова ги собра сите погледи на Европско првенство (фото)

Чешката новинарка Шарка Пекова ги освои сите симпатии со нејзиното појавување на дербито меѓу Франција и Португалија на Европско првенство. Пекова...
Радио Милева

Северина имаше адреналинска авантура: Овој пат никој „не ја преврти“… Севе самата се изврти! (ВИДЕО)

Северина веќе неколку дена престојува во познатиот хрватски национален парк Плитвички езера, па на својот Инстаграм – профил пејачката...
Радио Милева

Гоца Тржан топлес на плажа: Пејачката само по долен дел од бикини, голите гради ги покри со раце (фото)

Пејачката Гоца Тржан ги запали социјалните мрежи со новата топлес фотографија. Имено, пејачката на својот Инстаграм објави фотографија...
Мегафон

Осигурителното брокерско друштво Полиса Плус со јубилеен роденден – Една деценија осигурување за граѓаните

Живееме во неизвесен период, кога животните прилики ја зголемуваат потребата од секаков вид осигурување. Тоа значи обезбедување сигурност...