среда, 23 јуни 2021

Љубов и Секс

Како да излезете од зоната на пријателство? 3 начини да разбудите емоции кај личност која ве гледа само како пријател

Ова сценарио им се случило на многумина: толку многу ни се допаѓа личност што не можеме да ја извадиме од главата ни за секунда, се чини...
Промотер

Давид Темелков со песна и мобил видео како роденденски подарок за себе и своите фанови во – „Не кревај раце“ (ВИДЕО)

Македонскиот пејач Давид Темелков, кој веќе десеттина години гради музичка кариера и во Хрватска,го прослави својот 29-ти роденден. По...
Радио Милева

Вака се подготвува Карлеуша за настап во Охрид: Како секси сирена во танга бикини крај базенот, Јелена ужива во денот! (ФОТО)

Јелена Карлеуша по подолго време одново настапува, а еден од првите летни настапи е закажан и во Македонија и тоа на 3-ти јули во Охрид. Русокосата...
Радио Милева

Бугарската фолкерка Камелија е ултрасекси „милфица“: Пејачката и покрај годините предизвикува и „пали“ со облините (ФОТО)

Годините летаат, но тоа не ја спречува Камелија да биде  се’ посекси и посекси. Напротив – искусната бугарска фолк дива не престанува...
Радио Милева

Лепа Брена ја тешела екс сопругата на Лукас: „Што ќе ти е таков клошар и наркоман“ – пејачот распали по Живојиновиќ

Лепа Брена ја тешела екс сопругата на Лукас: „Што ќе ти е таков клошар и наркоман“ – пејачот распали по Живојиновиќ Пејачот Аца Лукас...
Радио Милева

Кија Коцкар не е повеќе со новото момче: Јавноста уште асално не го ни запозна, а пејечаката веќе му раскина… еве ја причината! (ФОТО)

Кристина Кија Коцкар стави крај на врската со поранешниот фудбалер Милош Димитријевиќ – Чава, кого неодамна и го претстави на јавноста. Имено,...
Радио Милева

Теа Таировиќ ја „тушираа“ со бакшиш: На почеток на песната доби неколку илјади евра, а веќе на рефренот „се капеше“ во пари! (ВИДЕО)

Пејачката Теа Таировиќ по долгата пауза заради корона пандемијата пееше на една приватна прослава каде доби добар бакшиш. Имено, на...