вторник, 22 јуни 2021

Радио Милева

Северина престојуваше во Белград: Игор посакал да се видат, таа не сакала ни да слушне, а уште помалку да му дојде на гости! (ФОТО)

Северина Којиќ неодамна престојуваше во Белград, но наводно ја одбила поканата на нејзиниот сè уште легален сопруг Игор Којиќ да се...
Радио Милева

Бугарската старлета Џулијана Гани се сликаше „само по коса“: Се стопли климата, па се соблече гола и само со екстензијата ја покри интимата (ФОТО)

Лето е.  А кога температурата расте и страстите се вжештуваат, па облеката сама паѓа. И покрај коронавирусот и обидите на времето по...
Радио Милева

Дарко Лазиќ туку што раскина со Марина, а веќе една позната пејачка му фрлила око: „Ќе му бидам трета жена, ќе му родам дете“ (ФОТО)

Позната пејачка која со години пее на забави во Србија и која не сака да го открие идентитетот на пошироката јавност, тврди дека постои...
Радио Милева

Маја Маринковиќ и Јањуш „ни срам ни перде“: Се сек*аа на забрането место, па обезбедувањето ги фати и ги прекина на најслаткото… (ВИДЕО)

Маја Маринковиќ и Марко Јанјушевиќ Јањуш се подеднакво актуелни и кога се расправаат и кога се сексаат. Сепак, овој пат тие беа во нивната...