петок, 18 јуни 2021

Радио Милева

Џенет Гарсија е најсекси презентерка на временска прогноза на светот: И да врне и да вее, штом ја здогледате неа, сонце ќе ве огрее! (ФОТО)

За можеби најатрактивната презентерка на временска прогноза на планетата, Џенет Гарсија, се вели дека има најсекси задник на светот....
Радио Милева

Марјана Станојковска важи за права дама и згодна риба, а вака изгледа кога е „дива“ и удара во боксерска вреќа (видео)

Марјана Станојковска со години важи за една од најзгодините и атрактивни ТВ водителки. Водителката на „Лото“ често добива комплименти...