четврток, 17 јуни 2021

Радио Милева

Кристијан Голубовиќ јавно и се закани и на Кија Коцкар: „Знаш колку такви јас имам „поминато“ покрај ВЦ школка во тоалетот?“ (ФОТО)

Поранешниот криминалец и затвореник Кристијан Голубовиќ повторно јавно и се закани на некогашната победничка на „Задруга“, денес...
Радио Милева

Сопругата на Саша Поповиќ неодамна направи промоција за новиот албум – се појави цела естрада освен Брена – еве зошто

Сопругата на Саша Поповиќ, Сузана Јовановиќ по 11 години неодамна го издаде својот нов албум со кој се врати на сцената. По тој повод,...
Радио Милева

Пејачката ниту оддалеку не е како на фотките на Инстаграм: Вака изгледа Ана, фатена на излегување од теретана (ФОТО)

Пејачката Ана Николиќ на социјалните мрежи редовно покажува извајана фигура, која ја стекна по борбата со вишокот килограми, благодарение...
Радио Милева

Соња Вуксановиќ се огласи по шокантните тврдења на Аца Лукас во неговата книга – еве што вели за кавгите и аферите

Пејачот Аца Лукас во својата книга „Ова сум јас“, изнесе разни пикантерии за неговата поранешна сопруга Соња Вуксановиќ. По тој повод,...
Радио Милева

Сопругата на фудбалерот испружена покрај базенот во секси костим закапење: Провокација од 500 евра (ФОТО)

Русокосата убавица Снежана Борјан покажа како ужива со пријателките покрај својот базен, а нејзините објави не поминаа незабележани. Сопругата...