среда, 16 јуни 2021

Радио Милева

Новата песна „Ковид и секс“ на Сања – Барбика предизвика голема полемика, па, по коментарите на фолкерката „и пукна филмот“: „Толку ви е капацитетот да процените…“ (ФОТО)

Македонската фолкерка Сања Барбика Цинцева како постојано да е во конфликт со некого?! Пред извесно време прво ги нападна медиумите,...
Радио Милева

Прва фотографија на Луна Ѓогани со новородената ќерка: „Ова е најсреќниот ден во мојот живот“ (фото)

Марко Миљковиќ и Луна Ѓогани вчера (15.05.2021) станаа родители за првпат и ја добија ќерката Миа. Радосните вести среќни родители ги објавија...